Lipolýza

Lipolýza

Lipolýza injekčnou metódou

Tukové vankúšiky, ktoré odolávajú napriek zdravej strave a cvičeniu potrápia nie jedného človeka. Zbavenie sa tvrdohlavého tuku nebolo nikdy tak jednoduché ako dnes, vďaka neustálemu napredovaniu plastickej a estetickej chirurgie.

 

Lipolýza predstavuje jednu z najšetrnejších a najefektívnejších moderných spôsobov  kontúrovania telesných partií pomocou odbúravania nežiadúceho podkožného tuku.

 

Je taktiež účinným spôsobom na redukciu celulitídy a odstránenie lipómov. Lipolýza však nie je riešením problému obezity ani takzvaného viscerálneho tuku – tuk, ktorý obaľuje vnútorné orgány a ukladá sa v brušnej dutine predovšetkým u mužov.

Na klinike plastickej a estetickej chirurgie Hebe Clinic vykonávame lipolýzu injekčnou metódou. Výhodou tohto kozmetického zákroku je to, že sa vykonáva bez anestézie, je tu malá pravdepodobnosť vedľajších účinkov, šetrnosť k pokožke, a krátka doba zotavovania.

Narozdiel od liposukcie nie je potrebné, aby ste sa vzdávali fyzickej aktivity na viac ako 6 hodín. Na dosiahnutie požadovaného efektu je často potrebné vykonať procedúru niekoľkokrát.

Aká je cena Lipolýzy?

Cena Lipolýzy

Injekčné odburávanie tuku uloženého v tukových bunkách

  od 70 €

 

Pre koho je to vhodné?
  • pre ľudí, ktorí napriek úprave stravy a pohybu bojujú s odolným tukom v problematických partiách
  • pre ženy, ktoré trápi celulitída
  • ak máte problém s lipómami – tukovými hrčkami
  • na modeláciu menších oblastí, kde nie je potrebná liposukcia (odsávanie tuku)

Bezplatná konzultácia

Možné vedľajšie účinky

  • Opuchy, modriny, citlivosť, sčervenanie, pálenie

Možné riziká

  • Infekcia, nerovnosti kože, nutkanie na vracanie, hnačky, zvracanie

 

Procedúra lipolízy

Injekčná lipolíza sa vykonáva aplikovaním látky na rozpúšťanie tukových buniek do tukových tkanív pomocou injekčného vstrekovania. Nadbytočný tuk sa následne vstrebe, alebo odplaví lymfatickým systémom.

 

Bezplatná konzultácia

Zavolajte nám na 0917 44 68 27 alebo VYPLŇTE FORMULÁR

 

Doba zotavenia po lipolíze

Miesta, na ktorých sa vykonávajú vpichy môžu byť citlivé, začervenané a bolestivé. Tieto prejavy zvyčajne ustúpia do 7 dní. Na zmiernenie opuchov sa odporúča prikladanie studených obkladov na ošetrované miesta.

Počas prvých 6 hodín po vykonaní procedúry je dobré vyhnúť sa fyzickej záťaži, konzumácii alkoholu a nedotýkať sa miesta, na ktorom prebehol zákrok.

 

Metódy lipolízy

  • Injekčná lipolíza – je neinvazívna metóda lipolízy, ktorá sa vykonáva vstrekovaním prírodnej látky na rozpúšťanie tuku do rôznych oblastí, za účelom rozložiť tukové bunky.
  • Laserová lipolíza – je metóda lipolízy, ktorá využíva energiu lasera na rozpustenie tukových buniek a redukciu tukového tkaniva.