O nás

Nové centrum kozmetickej chirurgie 

Centrum Hebe je zameraná na sprístupnenie kvalitnej plastickej chirurgie

Naše centrum plastickej chirurgie ponúka osobitnú starostlivosť a nadštandardné služby. Náš tím sa skladá z certifikovaných chirurgov s dlhoročnou praxou v oblasti plastickej chirurgie a profesionálnych zamestnancov, ktorí Vás budú počas vašej cesty za krajším zovňajškom klásť na prvé miesto.

Aj keď je v dnešej dobe podsúvaný názor, že krása je bezprostredne spájaná s mladosťou, naša klinika ponúka svoje služby klientom v každom veku. To ako Vás vníma okolie je síce veľmi dôležité, ale často neobjektívne.

Najdôležitejšie je subjektívne a triezve hodnotenie toho čím Vás obdarila príroda a toho čo už poznačil čas.

Cieľom centra Hebe je ponúkať našim klientom kvalitné plastické operácie za prístupné ceny. Našou cenovou štruktúrou sa snažíme plastické operácie sprístupniť naozaj každému, kto túži po krajšom zovňajšku.

Grécka bohyňa večnej mladosti Hebe

Každý človek v istom období svojho života túži zostať večne mladý a krásny. Touto výsadou sa však mohla pýšiť iba grécka bohyňa večnej mladosti Hebe, ktorej meno nesie naša klinika, a to nie náhodou.

Pponúkame omladzujúce a korektívne chirurgické zákroky novodobej plastickej medicíny výkonávané certifikovanými plastickými chirurgmi na vylepšenie drobných chybičiek krásy a pomyselné vrátenie času o niekoľko rokov dozadu. To všetko za účelom zvýšenia Vášho sebavedomia spojeným s vnútorným pocitom spokojnosti samých so sebou.

Keďže sa určite chcete rozhodnúť pre tú správnu kliniku a vynikajúceho chirurga, v Hebe nájdete všetko, čo potrebujete na to, aby ste sa utvrdili vo voľbe vašej procedúry a naši chirurgovia Vám osobne poradia spôsob, akým sa dá dosiahnuť najlepší estetický výsledok.

Ponúkame bezkonkurenčný servis počas prípravy na Vašu plastickú operáciu, bezstarostný priebeh celého procesu samotnej operácie a dôslednú pooperačnú starostivosť. To všetko preto, aby ste si nielen vybrali tú správnu plastickú operáciu a aby Vaša operácia dopadla úspešne, ale hlavne, aby ste sa zo svojho nového vzhľadu mohli tešiť čo najdlhšie.

 

Prečo si vybrať nás?

  • špecializovaný tím lekárov
  • nové a moderné technológie
  • bezkonkurenčné ceny
  • anonymitu  a možnosť konzultácie z pohodlia domova
  • náš tím je upriamený na úplnú spokojnosť klienta a práve Vaša spokojnosť je našou odmenou a vizitkou

 

Potrebujete poradiť?

Zavolajte nám na 0917 44 68 27 alebo VYPLŇTE FORMULÁR

 

Uskutočňujeme Vaše sny

Každý klient so záujmom o plastickú operáciu má predstavu, čo by chcel na sebe vylepšiť. Našim cieľom je oboznámiť klienta, ktorý druh plastickej operácie je práve na to jeho “vylepšenie” určený a ponúknuť mu plastického chirurga, ktorý sa špecializuje práve v tej danej oblasti.

 

Riziká a obmedzenia

Náš plastický chirurg Vám pri osobnej konzultácii povie, čo sa vo vašom prípade môže danou plastickou operáciou dosiahnuť a aké riziká daná plastická operácia zahŕňa. Od našich chirurgov môžete očakávať dôkladný a pravdivý posudok, a to tiež v závislosti od obmedzení, ktorými môžu byť zdravotný stav, životný štýl, kvalita kože a vek.