PermaLip

PermaLip

PermaLip implantáty 

Novým trendom pri zväčšovaní pier sú PermaLip Implantáty. Aj keď implantáty nie sú úplnou novinkou na trhu, techniky a metódy používané na zväčšenie pier sa stále vyvíjajú a to tak, aby pery vyzerali čo najprirodzenejšie.

Čo je PermaLip?

PermaLip je mäkký silikónový implantát, ktorý je určený výhradne pre zväčšenie pier a používa sa ako pre hornú tak aj pre dolnú peru. Je vyrobený zo silikónového elastomeru, ktorý umožňuje tvarovanie zodpovedajúce rozmerom pier. Pacient má na výber z rôznych veľkostí, a tiež či si chce dať implantát do hornej, dolnej alebo obidvoch pier.

Cena za Permalip 

Zväčšenie pier PermaLip

Plastická operácia zväčšenia pier implantátmi Permalip

  od 550 €

Čo tvorí výplň pri zväčšovaní pier?

Jednou z možností zväčšenia pier je Lipofilling – použitie vlastného tuku. Ďalšia možnosť je použitie kyseliny hyaluronovej. Obe metódy však ponúkajú dočasný, alebo limitovaný estetický efekt. Metóda PermaLip ponúka trvalé zväčšenie s dokonalými tvarom zväčšných pier.

Bezplatná konzultácia

 

Pre koho je PermaLip vhodný?

  • pre tých, ktorí túžia po plnších a väčších perách
  • pre tých, ktorí chcú pery zvýrazniť

Možné vedľajšie účinky pri zákroku PermaLip

  • opuchy, modriny

Možné riziká spojene so zväčšením pier pomocou implantátov

  • infekcia

Procedúra zväčšenia pier pomocou implantátov PermaLip

Pacient má na výber z rôznych veľkostí, a tiež či si chce dať implantát do hornej, dolnej alebo obidvoch pier. Plastický chirurg vkladá implantát do pier cez malé rezy v rohu úst pacienta. Umiestnenie implantátu musí byť prevedené bezchybne, v centrálnej časti pier, v strede.

Bezplatná konzultácia

Zavolajte nám na 0917 44 68 27 alebo VYPLŇTE FORMULÁR

 

Opuch po operácii pier

Pooperačný opuch pier trvá zvyčajne 7 – 10 dní. Na zmiernenie pooperačných opuchov sa odporúča počas dňa neležať, spať vo vyvýšenej polohe a používať ľadové obklady.

Odporúča sa sledovať správnu polohu implantátu. V prípade mierneho posunu je možné implantát jemne vmasírovať do správnej polohy.

 

Doba zotavenia pri operácii PermaLip

  • 3 dni

Trvácnosť výsledku

  • trvalá