Koľko stojí facelift tváre na Slovensku?

Koľko stojí facelift tváre na Slovensku?

Obrovský “boom” v oblasti plastickej chirurgie neminul ani Slovensko. Medzi najžiadanejšie zákroky patrí facelift tváre a na túto procedúru sa špecializuje aj veľké množstov kliník. Pomôžeme vám sa zorientovať v cenníkoch a poradíme na čo sa zamerať pri výbere kliniky.

Facelift tváre

Ako vrátiť ochabnutej pokožke stratenú pevnosť a pružnosť, ak kozmetické prípravky nezaberajú? Bez ohľadu nato, akú starostlivosť doprajete svojej pleti, príznakom starnutia sa nikto z nás nevyhne. Už po 30 roku života sa začínajú objavovať prvé príznaky starnutia pokožky, ako sú vrásky a pigmentové škvrny.

Kozmetické prípravky majú na našu pleť krátkodobý účinok, preto je pre trvalejšie omladenie tváre potrebný hlbší zásah do podkožia. Kliniky plastickej chirurgie ponúkajú množstvo zákrokov, ktoré riešia estetické problémy v oblasti tváre. Najpoužívanejšou metódou pri riešení spomínaných problémov je zákrok Facelift tváre.

Zákrok Facelift tváre pomáha riešiť odstránenie vrások, ovisnutej kože na tvári a často je spojený s odstránením nadbytku kože na krku. Cieľom Faceliftu je zamedziť prejavy starnutia, ktoré klient nadobudol vekom. Pomocou zákroku môžete docieliť omladenie, vypnutie pokožky a opätovne získať oddýchnutý výraz tváre.

Pri výbere kliniky je dôležitá vstupná konzultácia

Pri zákroku je najdôležitejšia komunikácia a porozumenie sa klienta s plastickým chirurgom. Počas osobnej konzultácie sa nezabudnite opýtať na všetko čo vás o zákroku zaujíma, aby ste získali prehľad a čo najviac relevantných informácií. Odborník s dlhodobou praxou vám ochotne odpovie na všetky vaše otázky a ukáže fotografie s výsledkami svojej práce.

Bezplatná konzultácia

Správny výber kliniky plastickej chirurgie

Obrovský “boom” v oblasti plastickej chirurgie neminul ani Slovensko. Na výber máte obrovské množstvo kliník plastickej chirurgie, ktoré poskytujú zákrok Facelift a ešte väčšie množstvo plastických chirurgov. Zákrok Facelift ponúka už takmer každá klinika na Slovensku. Cenu zákroku ovplyvňuje mnoho faktorov, akými sú meno kliniky, dostupnosť termínov, starostlivosť o klienta a pod. Každá klinika má preto nastavené ceny inak.

Priemerná cena za facelift tváre na Slovensku

Za zákrok Facelift zaplatíte na Slovensku v priemere 1 500€. Ak je klient ochotný cestovať, môže zákrok podstúpiť za atraktívnu cenu, keďže rozdiely v cenách na jednotlivých klinikách sa pohybujú v stovkách eur. Rozdiely v cenách sú viditeľné najmä v rámci regiónov Slovenska. Za zákrok Facelift môžete v Bratislave zaplatiť do 2000 €, pričom ceny na východnom Slovensku sa pohybujú okolo 1200 €.

Ceny zákrokov Faceliftu v rámci regiónov Slovenska

Západné Slovensko

  • YES VISAGE 1650 €
  • Eveclinic 1500 €
  • FRAIS 1700 €

Stredné Slovensko

  • AESTHETICA 2020 €
  • ENVY klinika 1500 €
  • Essur Clinic od 900 € – 1300 €

Východné Slovensko

  • GEVE Klinika 1350 €
  • Hebe Clinic 900 €
  • PLASTIC CENTER 1200

Zákazník sa často orientuje podľa ceny a lokality, ale určite zvažuje aj možnosť cestovania za zákrokom ak sa to výrazne finačne oplatí. Dôležité je vybrať si kliniku, ktorá má všetky potrebné povolenia a certifikovaných plastických chirurgov.

Klinika Hebe Bardejovske Kupele

Prezrite si náš cenník zákrokov plastickej chirurgie a zistíte koľko môžete ušetriť na každom zákroku. Naša Klinika Hebe je zameraná na sprístupnenie kvalitnej plastickej chirurgie v nádhernom prostredí Bardejovských Kúpeľov.

Kúpeľné prostredie spríjemňuje pooperačnú starostlivosť a regeneráciu po zákrokoch v diskrétnom prostredí. K dispozícii sú služby recepcie, kde vám bezplatne poskytneme potrebné informácie a možnosti pobytu na našej klinike.

Kontaktujte nás