Plastická operácia s pobytom v kúpeľoch?

Plastická operácia s pobytom v kúpeľoch?

Klinika Hebe, ako jedna z mála kliník plastickej a estetickej chirurgie sídli priamo v centre Bardejovských Kúpeľov. Na výber máte množstvo korektívnych, alebo anti-agingových procedúr, ktoré sú vykonávané v lokálnej anestéze. Medzi najžiadanejšie zákroky patrí zväčšenie pierkorekcia viečok  a facelift tváre.

Našou výhodou je diskrétna poloha v príjemnom prostredí Bardejovských Kúpeľov. Za krásou sa oplatí cestovať aj vďaka výrazne nižším cenám. Zákrok plastickej chirurgie si tak môžete  dovoliť spojiť s regeneračným wellness pobytom.

Ponúkame vám dlhoročné skúsenosti vysoko kvalifikovaného medicínskeho tímu, ktorý tvoria plastický chirurgovia, asistujúci personál a zákaznícky servis pre klientov.

Kvôli vysokým cenám za plastické operácie na západe Slovenska, cestujú klienti na východ, kde sú ceny prijateľnejšie a nižšie, aj o stovky eur za zákrok.

Ku každému klientovi pristupujeme profesionálne a snažíme sa plniť jeho požiadavky, preto každý prípad posudzujeme individuálne. Dôraz kladieme najmä na bezpečnosť a súkromie našich klientov. Klinika Hebe spĺňa prísne európske normy, operácie sú vykonávané v sterilnom prostredí.

Kontaktujte nás

Na klinike Hebe môžete očakávať moderné vybavenie a dokonalý komfort. Prostredie Bardejovských Kúpeľov poskytuje dostatočnú diskrétnosť pri podstúpení plastickej operácie a vhodné klimatické podmienky, disponujúce najčistejším ovzduším, ktoré je vhodné pre obdobie rekonvalescencie. Pobyt si môžete spríjemniť návštevou kyslíkovej cesty, množstva náučných chodníkov a cyklotrás.

pobyt v kúpeľoch a prechádzky v prírode vám pomôžu vrátiť sa k normálnemu životu omnoho skôr.

Výhody plastickej operácie v kombinácií s pobytom v Bardejovských Kúpeľoch

V Bardejovských Kúpeľoch Vám ponúkame možnosť podstúpenia zákroku a zotavenia sa v krásnom prostredí, obklopeným prírodou a minerálnymi prameňmi. 

  • Rýchlejšia rekonvalescencia
  • Zlepšenie zdravotného stavu pitím minerálnych vôd
  • Zvýhodnené ceny pobytov v prostredí Bardejovských Kúpeľov
  • Psychický oddych v centre prírody

Ideálnym miestom pre zotavovanie sa po absolvovaní plastickej operácie je kľudné prostredie s prírodnými liečivými zdrojmi. Bardejovské kúpele disponujú dokonalými podmienkami pre obdobie rekonvalescencie po rôznych operačných zákrokoch.

Kúpele ponúkajú rôzne relaxačné procedúry a liečebné pobyty, ktoré môžu byť kombinované s návštevou kliniky plastickej chirurgie.

Vzácne prírodné zdroje v Bardejovských Kúpeľoch

Najväčším bohatstvom Bardejovských Kúpeľov sú vzácne minerálne pramene, ktoré majú liečebné vlastnosti. Na území Bardejovských Kúpeľov vyviera 10 liečivých prameňov, ktorých správne dávkovanie určuje lekár, pretože každý prameň obsahuje iné hodnoty minerálnych látok.

Po absolvovaní plastickej operácie môžete oddychovať a zotavovať sa v krásnom prírodnom prostredí a spojiť to napríklad s pitnou kúrou. Pobyt v prírode, čistejší vzduch a pitie minerálnych vôd napomáha k rýchlejšiemu zotavovaniu sa po akomkoľvek operačnom zásahu.

Ak vám to váš zdravotný stav dovoľuje a nie ste odkázaný na lôžko, pobyt v kúpeľoch a prechádzky v prírode vám pomôžu vrátiť sa k normálnemu životu omnoho skôr.

Kombinácia plastickej operácie a kúpeľného pobytu

Kvôli vysokým cenám za plastické operácie na západe Slovenska, cestujú klienti na východ, kde sú ceny prijateľnejšie a nižšie, aj o stovky eur za zákrok.

Na klinike Hebe sa snažíme vychádzať v ústrety požiadavkám našich klientov a usilujeme o pohodlné podstúpenie plastickej operácie. V kombinácií s ubytovaním a liečbou v krásnom prostredí Bardejovských Kúpeľov sa snažíme ceny nastavovať tak, aby boli čo najdostupnejšie.

Kontaktujte nás

Estetický zákrok s regeneráciou a wellness pobytom

Na klinike Hebe Vám ponúkame celkový servis pre klienta, od informácií o zákroku, bezplatnej konzultácii priamo s plastickým chirurgom, výkonu zákroku, až po rezerváciu ubytovania. Budeme Vám nápomocní v prípade akýchkoľvek komplikácií a požiadaviek. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.