Zväčšenie pier

Zväčšenie pier

Pery sú časťou ľudského tela, ktoré sú od nepamäti považované za symbol zmyselnosti. Snáď každá žena túži po krásnych, plných perách čo dokazuje aj fakt, že procedúra zväčšovania pier je v súčasnosti jedným z najpodstupovanejších zákrokov nielen na Slovensku, ale aj vo svete.

Plastická chirurgia a estetická dermatológia sú dve medicínske oblasti, ktoré svojími inovatívnymi metódami poskytujú riešenie chybičiek krásy v oblasti pier. Dermálne výplne s obsahom kyseliny hyalurónovej sú účinnou metódou dodania objemu a modelácie pier, a taktiež  úpravy rôznych asymetrií.

Cenník zákrokov zväčšenia pier

Lifting pier

Nadvihnutie hornej pery chirurgicky

  500 €
Zväčšenie pier výplňami

Zväčšenie jednej pery kyselinou hyaluronovou

  od 150 €
Zväčšenie pier PermaLip

Plastická operácia zväčšenia pier implantátmi Permalip

  od 550 €

 

Bezplatná konzultácia

Kyselina hyalurónová

Je najpopulárnejšou formou zväčšovania pier vďaka tomu, že prestavuje rýchle a neinvazívne riešenie problému úzkych pier. Kyselina hyalurónová je telu vlastná látka, ktorá zohráva dôležitú úlohu pri uchovávaní vlhkosti a flexibility pokožky. Starnutím dochádza k poklesu prirodzenej tvorby kyseliny hyalurónovej, avšak tento problém je v dnešnej dobe riešiteľný vďaka injektovateľným dermálnym výplniam s obsahom tejto pleti prospešnej látky.

Na klinike Hebe využívame výplne prestížneho francúzskeho výrobcu STYLAGE, ktoré okrem vysokokvalitnej kyseliny hyalurónovej obsahujú tiež prírodné antioxidanty a lokálne anestetikum lidokaín.

Cena za zväčšenie pier kyselinou hyalurónovou

Kyselina hyalurónová cena

Kyselina hyalurónová s aplikáciou

  od 150 €

Pre koho je vhodné zväčšenie pier kyselinou hyalurónovou?

zväčšenie pier kyselinou hyalurónovou je vhodnou alternatívou pre Vás, ak túžite dodať Vaším perám objem alebo nadvihnúť kútiky úst a bojíte sa podstúpiť zväčšenie pier chirurgicky. Ďalšou výhodou injekčného zväčšovania pier, okrem miniinvazívnosti je to, že sa vyhnete tvorbe jaziev, ktorým sa v prípade chirurgického zákroku nedá úplne vyhnúť.

Pre koho nie je vhodné zväčšenie pier kyselinou hyaurónovou?

V prípade, ak máte alergiu na kyselinu hyalurónovú alebo lokálne anestetikum lidokaín, nie je táto forma augmentácie pier vhodnou alternatívou pre Vás. Zákrok zväčšovania pier za pomoci vstrekovania kyseliny hyalurónovej sa odporúča odložiť, ak ste v priebehu tehotenstva alebo dojčíte.

Bezplatná konzultácia

Aplikácia kyseliny hyalurónovej

Lekár Vám miesto, na ktorom zákrok prebehne vydenzifikuje a následne do pier vstrekne kyselinu hyaurónovú za pomoci jemnej, tenučkej ihly.

Pred samotným zákrokom, nie je potrebné použitie anestézie, pretože, anestetikum lidiokaín je obsiahnuté priamo vo výplňových materiáloch značky STYLAGE, ktoré na našej klinike využívame.

Je dôležité mať na pamäti, že v čase zákroku nesmie sa v ošetrovanej oblasti nesmie vyskytovať otvorená rana alebo prejavy zápalu. Dĺžka trvania zákroku je v priemere 15 – 30 minút.

Vedľajšie účinky kyseliny hyalurónovej

Procedúra zväčšovania pier kyselinou hyalurónovou je vo všeobecnosti považovaná za veľmi bezpečnú. Najčastejšie možné vedľajšie účinky ako opuch, začervenanie, modrinky a svrbenie zvyčajne ustúpia do niekoľkých minút až troch dní. Zriedkavými rizikami sú alergická reakcia na niektorú z látok obsiahnutú vo výplni, nevstrebanie sa kyseliny hyalurónovej do pier, asymetria, zápal alebo vytekanie výplne v oblasti vpichov.

Doba zotavenia

Tento druh zákroku si nevyžaduje domácu liečbu ani to, aby ste sa vzdávali práce či iných bežne vykonávaných aktivít.

Trvácnosť výsledkov

Výsledný efekt je po zväčšovaní pier kyselinou hyalurónovou obmedzený na dobu zhruba 6 – 12 mesiacov v závislosti od množstva kyseliny hyalurónovej vo výplni. Dôležitý faktor  tiež zohráva to či máte / nemáte sklony k problematickému hojeniu rán. Pre zvýšenie účinnosti sa odporúča podstupovať procedúru opakovane.

Bezplatná konzultácia

Zavolajte nám na 0917 44 68 27 alebo vyplňte formulár

Zväčšenie pier PermaLip implantátmi

Novým trendom pri zväčšovaní pier sú PermaLip implantáty. Aj keď implantáty nie sú úplnou novinkou na trhu, techniky a metódy používané na zväčšenie pier sa stále vyvíjajú a to tak, aby pery vyzerali čo najprirodzenejšie.

PermaLip je mäkký silikónový implantát, ktorý je určený výhradne pre zväčšenie pier. Je vyrobený zo silikónového elastomeru, ktorý umožňuje tvarovanie zodpovedajúce rozmerom pier. Môžete si ním dať zväčšiť hornú, spodnú, respektíve aj obidve pery a máte možnosť výberu z rôznych veľkostí podľa Vašich preferencií.

Cena za zväčšenie pier implantátmi PermaLip

Zväčšenie pier PermaLip

Plastická operácia zväčšenia pier implantátmi Permalip

  od 550 €

Pre koho je vhodné zväčšenie pier implantátom Permalip?

Augmentácia pier pomocou implantátu je dobrá voľba pre Vás, ak si želáte plnšie pery a hľadáte alternatívu s trvalým efektom, čo v prípade injektovateľných výplní pier kyselinou hyalurónovou nie je možné.

Podľa názoru lekárov pery zväčšené permanentným implantátom vyzerajú často prirodzenejšie než po augmentácii injekčnými výplňami. Implantát je tiež správnou voľbou pre Vás, ak ste alergická na kyselinu hyalurónovú alebo ďalšiu zložku obsiahnutú vo vstrekovateľných výplniach.

 

Pre koho nie je vhodný implantát pier?

Je potrebné vziať na vedomie, že každý chirurgický zákrok zanecháva jazvu a zväčšenie pier implantátom nie je výnimkou. V prípade bezproblémového hojenia je výsledná jazva takmer neviditeľná.

Zväčšenie pier vložením permanentného implantátu sa Vám však neodporúča ak máte sklon k tvorbe abnormálnych hypertrofických či  keloidných jaziev alebo ak máte predpoklad k tomu, že Vaše telo neprijme cudzí materiál.

 

Procedúra Permalip

Plastický chirurg vloží implantát do pier cez malé rezy v rohu Vašich úst. Umiestnenie implantátu musí byť prevedené bezchybne, v centrálnej časti pier, v strede. Procedúra sa vykonáva v lokálnej anestézii a dĺžka trvania zákroku je približne 30 minút.

 

Trvácnosť výsledkov

Silionové implnatáty Permalip zaručujú trvalý efekt plných pier.

Možné vedľajšie účinky pri permalipe

Opuch a modrinky sú krátkodobého charakteru, zvyčajne ustúpia do 7-10 dní.

Zriedkavé možné riziká sú infekcia, zmena polohy implantátu, asymetria, hrčky, alergická reakcia, nepriatie cudzieho materiálu, zlé hojenie alebo prílišné jazvenie.

Doba zotavenia

Pooperačné hojenie po tomto druhu zákroku je sprevádzané opuchom pier, ktorý trvá zvyčajne 7 – 10 dní. Na zmiernenie pooperačných opuchov sa odporúča počas dňa neležať, spať vo vyvýšenej polohe a používať ľadové obklady.

Odporúča sa sledovať správnu polohu implantátu. V prípade mierneho posunu je možné implantát jemne vmasírovať do správnej polohy.

Bezplatná konzultácia

Lifting pier

Nadvihnutie hornej pery, známe tiež ako Lifting pier je riešením problému tenkej hornej pery chirurgickou metódou. Liftingom pier sa skracuje prehlbenina hornej pery (medzera medzi nosom a hornou perou).

Táto procedúra je tiež využívaná na vyzdvihnutie kútikov úst u ľudí, ktorým pery ovisli v dôsledku starnutia. Nadvihnutie ústnych kútikov eliminuje z tváre výraz „večne smutného človeka”. Je viacero chirurgických metód liftingu pier, a každý sa špecializuje na korekciu konkrétnej oblasti hornej pery.

 

Cena liftingu pery chirurgicky

Lifting pier

Nadvihnutie hornej pery chirurgicky

  500 €

 

Pre koho je vhodný lifting pier

Ak hľadáte variantu zvýraznenia hornej pery, ktorá nezanecháva efekt neprirodzene opuchnutých pier, je lifting pier vhodnou voľbou pre Vás. Ak Vás trápi pokles kútikov úst, ktorý Vám pridáva na veku a vytvára smutný výraz na tvári, je tento problém riešiteľný práve chirurgickým podvihnutím ústnych kútikov.

 

Pre koho nie je vhodný lifting pier

Je potrebné si uvedomiť že samotným liftingom pery vyzerajú opticky väčšie, avšak ich objem sa reálne nezmení. Ak si želáte zväčšiť objem Vašich pier, o tento efekt sa postarajú dermálne výplne kyselinou hyalurónovou, alebo implantáty.

Podobne ako v prípade trvalých implantátov sa Vám neodporúča absolvovať chirurgický zákrok nadvihnutia pery, ak máte predispozíciu k prílišnému jazveniu alebo problematickému hojeniu rán.

Bezplatná konzultácia

Zavolajte nám na 0917 44 68 27 alebo vyplňte formulár

 

Procedúra liftingu pier

Je viacero metód liftingu pier v závislosti od oblasti hornej pery, ktorú si želáte k. Horná pera sa môže nadvihnúť prostredníctvom rezu pozdĺž okraja pery. Nadvihnutie kupidových oblúkov sa vykonáva v tvare polmesiačikov pod nosom v blízkosti nosných dierok.

Skrátenie priestoru medzi nosom a hornou perou, a taktiež podvihnutie strednej časti hornej pery je možné dosiahnuť prostredníctvom rezu, ktorý vedie pozdĺž spodnej línie spodnej časti nosa od jednej nosovej dierky k druhej. Polkes ústnych kútikov je možné korigovať rezom nad kútikmi hornej pery a následným odstránením malého množstva kože.

Možné vedľajšie účinky po liftingu pier

Opuch, modrinky alebo dočasná zmena citlivosti sú bežne vyskytujúcim sprievodným javom po absolvovaní chirurgického vydvihnutia hornej pery. Tieto vedľajšie účinky sú prechodného charakteru a zvyčajne ustúpia do 1 – 2 týždňov.

Riziká, ktoré sa môžu v súvislosti s týmto zákrokom vyskytnúť hoci veľmi zriedka sú infekcia, hematóm, alergické reakcie, nadmerné jazvenie, asymetria, alebo narušenie hlbších štruktúr.

Doba zotavenia po vyzdvihnutí pier

Opuch a modriny zvyknú pri dobrom hojení zmiznúť 1 – 2 týždňa od uplynutia zákroku. V období hojenia je odporúčané vyhýbať sa fajčeniu, aby sa predišlo komplikáciám ako zvýšenie krvácania, zhoršené hojenie a v krajnom prípade nekróza kože.

Trvácnosť zákroku

Po absolvovaní chirurgického zákroku liftingu pier je efekt operácie trvalý.